4 Pory Roku

O nas

Niepubliczne przedszkole 4 Pory Roku w Cielu, zlokalizowane jest przy ulicy Osiedle 76. Przedszkole może pomieścić około 100 dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat, łączna powierzchnia użytkowa wynosi 1000m2. Budynek jest parterowy. Przy każdej sali znajduje się łazienka. Wokół przedszkola znajduje się duży ogród z placem zabaw - ok.1500m2, w którym dzieci mogą się bawić oraz obserwować przyrodę w różnych porach roku. Wyjście na plac zabaw może odbywać się bezpośrednio z sal. W przedszkolu znajduje się ogromna sala rekreacyjna - około 120m2 wraz ze sceną, przeznaczona jest do zabaw, ćwiczeń oraz może być wykorzystana podczas spotkań i uroczystości. Placówka wyposażona jest również w kuchnię z całym zapleczem do sporządzania posiłków dla dzieci. Przed przedszkolem znajduje się parking dla rodziców.

Młoda i wykształcona kadra pedagogiczna wspomaga rozwój emocjonalny dzieci zapewniając im poczucie bezpieczeństwa oraz uczy tolerancji i współdziałania w grupie. Przez cały rok organizujemy wiele imprez okolicznościowych połączonych z występami dzieci, które rozwijają u dzieci umiejętności recytatorskie, aktorskie, muzyczne i taneczne oraz budują w nich odwagę i poczucie pewności siebie. Zajęcia oraz gry i zabawy edukacyjne prowadzimy przez cały dzień, pozwala to dzieciom na dużo lepsze przyswajanie wiedzy, co znacznie ułatwia im później osiąganie szkolnych sukcesów.

Czas, jaki dziecko u nas spędza, poświęcony zostanie jego wszechstronnemu rozwojowi umysłowemu i fizycznemu; kształtowaniu wyobraźni oraz społecznej i emocjonalnej dojrzałości dziecięcej; uczeniu poczucia własnej wartości, koleżeństwa i zasad higieny.

Zapraszamy do zapisywania swoich pociech do naszego przedszkola!!!

Placówka jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 6:30 – 17:30.

Unia Europejska Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 - 2013